Site Üye Giriş

Barış Manço Kültür Merkezi
Barış Manço Kültür Merkez,1998 yılı Aralık ayından beri Kadıköy’ün ve Kadıköylülerin merkezi... Ve burası 2002 Haziran ayından itibaren Kadıköy Belediyesi Kadıköy Gençlik Merkezi TiyatroM tarafından koordine ediliyor.

  

   160 kişilik tam donanımlı tiyatro salonu, 75 resim kapasiteli sergi salonu ve çeşitli eğitsel etkinliklerin düzenlendiği yirmi beşer kişilik iki işliği ile Kadıköylülerin kültürel alış-verişlerine yön veren bu mekanın koordinasyonu artık gençlerin görevi...

  

   Bu mekana geldiğinizde sizi sıcak bir ortamda Barış Manço’nun unutulmaz şarkıları karşılayacak. Gişeden, istediğiniz etkinliğe ilişkin bileti aldıktan sonra tiyatro salonuna çıkıp keyifle oyunu seyredeceksiniz. Oyun arasında sergi salonunu dolaşıp, sürekli kendini yenileyen sergileri izleme şansını bulacaksınız. Oyun bitiminde arkadaşlarınızla Barış Kafe’de oturup bir şeyler içerek oyunun değerlendirmesini yapacaksınız... Ve kapıdan çıkarken tekrar Barış Manço’nun sesinden bir şarkı ile yeniden görüşmek üzere uğurlanacaksınız.

  

   Barış Manço Kültür Merkezi her isteyen kurum ya da kuruluşa, amatör ve profesyonel sanatçılara, sivil toplum örgütlerine yasal çerçeveler içinde düzenlenecek tüm etkinlikler için de ev sahipliği yapmak isteyen, yılda binlerce kişinin ziyaret ettiği bir mekan. Bu mekanda neler yok ki?

  

   Tiyatro oyunları, Ücretsiz Belgesel Film Gösterileri, Son Dönem Türk Sineması’nın Başyapıtlarının Ücertsiz Gösterimleri, Söyleşiler, Paneller, Seminerler, Konferans-Dinletiler, Konserler, Resim-Heykel-Seramik ve Fotoğraf Sergileri...

  

   Onlarca Kadıköylünün kendini ifade etme olanağı bulduğu ve kendini eğittiği el becerileri, kendini geliştirme, bilgilendirme seminerleri... Hemen her konuda düzenlenen beceri kazandırma ve bilgi geliştirme seminerleri, US ATÖLYESİ ile ortak düzenlenen Felsefe ve Mantık seminerleri, çevre sakinlerine yönelik etkinlikler, gönüllülerce büyük özveri ile yürütülmektedir.

  

   Barış Manço Kültür Merkezi, Kadıköy’de Kültürün Merkezi...

  

  

  

  

   Barış Manço Eğitim Kültür Merkezi İletişim

   Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, Nail Bey Sokak

   (Caferağa Spor Salonu Yanı)

   Telefon No : (0 216 ) 418 16 46

   Faks : (0 216 ) 418 42 26

  İSTANBUL (ANADOLU) İlindeki Diğer Salonlar - Sahneler    
    Sahneler - Salonlar

    Anasayfa
    Haberler
    Kültür Sanat
    Sinema - Tv
    Kitap - Dergi
    Müzik - Konser
    Tiyatro
    Tiyatro Tarihi
    Tiyatro Oyunları
    Çocuk Oyunları
    Lirik Tiyatro
    Köşe Yazıları
    Röportajlar
    Tiyatro Toplulukları
    Sahneler - Salonlar
    Ajanslar - Firmalar
    Linkler
    Site Haritası
    İletişim
    Forum
    Üye Ol

   Kitap - Sahne Bilgisi
 Özdemir NUTKU - Sahne Bilgisi İçin

   Anket
En Beğendiğiniz Sinema Türü ?

  Korku
  Komedi
  Aksiyon
  Politik
  Dram
  Fantastik
  Bilim Kurgu
  RomantikAnasayfa
| Bize Katılın | Şifremi Unuttum | Linkler | Site Haritası | İletişim
Işık Bandı | Yat Transfer | Domates Tohumu