Site Üye Giriş

Gaye Sökmen Ajans


Ajans

   Gaye Sökmen Manken Ajansı kurulduğu günden beri profesyonel, eğitimli ve geniş manken kadrosuyla, defileden ,televizyon reklamlarına, ürün tanıtımından ekspozisyonalara kadar her türlü tanıtım aktivitelerinde örnek çalışmalar sergilemektedir. 1991 yılında Sait - Gaye Sökmen ortaklığında kurulan Gaye Sökmen Manken Ajansı, manken ve fotomodel dünyasına kazandırdığı yeni yüzlerle her zaman sektörde öncü olmuştur. Yüzlerce kişilik kadrosunda ;Arzum Onan, Maide Erçelebi, Yasemin Baradan, Julide Ateş, Eyşan Özhim, Özlem Kaymaz, Şebnem Dönmez, Demet Şener, Sinem Güven, Janset, Duygu Dikmenoğlu,Azra Akın, Selin Toktay, Cansu Dere, Gamze Özçelik,Tuğçe Kazaz gibi onlarca top model ve sunucuyu sektöre kazandırmıştır.

  

   Misyonumuz

   Gaye Sökmen Manken Ajansı olarak misyonumuz her zaman mankenlik mesleğini ülkemizde belli bir kaliteye getirmek olmuştur. Bu kalitenin de öncelikle mankenlerin eğitim hayatlarına verdikleri önemle mümkün olduğuna inanıyoruz. Ajans kadrosunda yer alan manken ve fotomodellerimizin okullarındaki performanslarını takip ediyor, bu performansa göre iş trafiklerini ayarlıyoruz. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de çok önemli olan eğitim, A’dan Z’ye tüm kadromuzda önem verdiğimiz bir unsurdur, bu sebepten Gaye Sökmen Manken Ajansı kadrosu ile her gün bir başarıdan diğer bir başarıya koşuyor.

  

  

   Hedefimiz

   Günümüzde mankenlik ve fotomodellik mesleği, oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladı. Yalnızca defile, ekpozisyonlar, reklam filmleri, ile kısıtlı kalmayan bu meslek artık, televizyon dizi/filmlerine, sinema filmlerine, hatta tiyatrolara bile hizmet vermeye başladı. Bu ciddi organizasyonlarda yer alan kadrolarımızın mesleki eğitim almaları en büyük hedefimiz. Bu eğitimleri en iyi yöntemlerle almaları için büyük projeler geliştiriyoruz. Ayrıca kadromuzda yer almaya başlayan tiyatro oyuncularımızın kadrosu daha da genişleyecek ve gelecekte, Manken ajansı konseptini farklı noktalara taşıyan öncü Ajans olacağız. Tiyatro oyuncusu kadromuz, kaliteyi daha da yükselterek, edindiğimiz misyonu tamamlamamızda bize en büyük destek olacaktır.

  

  

   Ajans Yöneticisi

   Gaye Sökmen

  

  

  

   Koreograf & Eğitmen

   Sait Sökmen

  

   Adres: Karanfil Caddesi Yolal Sokak.No:14 80620 İç Levent-İstanbul / Türkiye

   Telefon& Faks:+90 212 282 81 30 ( 8 Hat )

  

   www.gayesokmen.com
  İSTANBUL (AVRUPA) İlindeki Diğer Ajans ve Firmalar   

 
    Ajanslar - Firmalar

    Anasayfa
    Haberler
    Kültür Sanat
    Sinema - Tv
    Kitap - Dergi
    Müzik - Konser
    Tiyatro
    Tiyatro Tarihi
    Tiyatro Oyunları
    Çocuk Oyunları
    Lirik Tiyatro
    Köşe Yazıları
    Röportajlar
    Tiyatro Toplulukları
    Sahneler - Salonlar
    Ajanslar - Firmalar
    Linkler
    Site Haritası
    İletişim
    Forum
    Üye Ol

   Kitap - Sahne Bilgisi
 Özdemir NUTKU - Sahne Bilgisi İçin

   Anket
En Beğendiğiniz Sinema Türü ?

  Korku
  Komedi
  Aksiyon
  Politik
  Dram
  Fantastik
  Bilim Kurgu
  RomantikAnasayfa
| Bize Katılın | Şifremi Unuttum | Linkler | Site Haritası | İletişim
Işık Bandı | Yat Transfer | Domates Tohumu