Site Üye Giriş

Erberk Ajans
  

   1987 Yılında büyük heyecanlar, ümit ve heveslerle kurulan Erberk Ajans 18.yılını dolduruyor...

   İlk heyecanların yerini profesyonelliğe, minik defilelerin büyük moda showlarına,küçük tanıtımların dev organizasyonlarına dönüştüğü iş hayatımızda değişmeyen tek şey ilk günlerdeki hevesimiz ve heyecanımız..

Günümüzde yanlızca model ajansı olarak değil her tür tanıtım organizasyonu, moda showu, defile, basın tanıtımı ve fotoğraf prodüksiyonu gibi pek çok faaliyetlerin gerçekleştirildiği profesyonel bir şirket haline geldik. Bulunduğumuz noktayı yılların deneyimini ve yapılan çalışmaların bize kazandırdığı ödül olarak görüyoruz.


   Bugüne dek tekstilden modaya, gıdadan turizme, kozmetik’ten eğlence sektörüne kadar pek çok firmayla başarılı çalışmalar yaptık ve her geçen gün genişleyen portföyümüzle çok daha büyük, çok daha farklı çalışmalara imza

   Günümüzün klasik model ajansı anlayışının tamamen dışında; proje geliştirme & Pazarlama ekibi, basın tanıtımı, manken, fotomodel, dansçı, animatör, sunucu, tanıtım hostesi, makyöz, kuaför, fotoğraf sanatçısı, dublaj sanatçısı, sanat yönetmeni, teknik ekip gibi detayları bünyesinde bulunduran büyük bir aileyiz ve her geçen gün daha da genişleyen bir ekiple devam etmek için çalışıyoruz.


   Hizmet verdiğimiz alanları; Defile Koreografisi, Dans Koreografisi, Ürün Tanıtım Çalışmaları, Kulis Yönetimi, Sahne , Fuar Dekorasyon ve Tasarımı, Aksesuar, Müzik, Işık & Ses Düzeni, Dia, Barko, Multivizyon Gösterisi, Show Efektleri, Mekan Temini, Basın Tanıtımı, İkram Organizasyonu, Fotoğraf Prodüksiyonu , Video Çekimi ,Dubalj, Seslendirme v.d. sayabiliriz...


   Hayal edin demiyoruz çünkü biz sizin yerinize her şeyi
hayal ediyor ve gerçekleştiriyoruz.


   Tüm bu çalışmalarımızın 1999 yılında kazandığımız Avrupa ve Türkiye’de ilk kez bir model ajansına verilen ISO 9001 uluslararası kalite belgesine layık görülmesi en büyük gururumuzdur.

   Dünya Sağlık haftasında Türk Böbrek Vakfı yararına mankenlerimizle birlikte düzenlediğimiz bowling turnuvası, moda dünyasına yeni isimler kazandırmayı amaçlayan Genç Sitilistler Yarışması, çocuklara özgü İkizler Yarışması diğer keyif aldığımız organizasyonlarımız arasında sayılabilir...

   Yukarıda bahsettiklerimiz 16 yılda yaptıklarımızdan sadece birkaçı...

   Gelecek 16 yılda hedefimiz ajansımızı çok daha iyi yerlerde görebilmek...

  

   Erberk Ajans 15 Ocak 1999 tarihinde Uluslararası denetim ve sertifikasyon kuruluşlarından biri olan B.V.Q.I. firması tarafından yapılan değerlendirmeler sonrası ISO 9001 kalite belgesi almayı hak kazanmıştır.

  

   Bu belge Erberk Ajans’ın müşterilerine verdiği hizmet kalitesinin kontrol altında olduğunu ve ayrıca Uluslararası Standartlara uygun prosedürlerde çalıştığımızı vurgulamaktadır. Erberk Ajans Avrupa’da bu belgeyi alan ilk ve tek ajanstır.
   manken , fotomodel , yabancı model :

   16 yıllık geçmişinde Erberk Ajans bir çok tanınmış manken ve fotomodel yetiştirmiştir. Bir çoğu Erberk Ajans ailesinde bulunmanın prestiji sayesinde bugünkü kariyerlerine ulaşmışlardır. Ayrıca Dünya’nın en prestijli Yabancı Ajanslarıyla işbirliği yaparak Türk moda ve tanıtım sektörüne bir çok yabancı model sunulmuştur.


   reklam oyuncusu :

   Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli bay , bayan bir çok reklam oyuncusu , dizi film oyuncusu Erberk Ajans kadrosundandır. Örnekleri saymakla bitmez.


   Dansçı , animatör , sunucu :

   Bir çok defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları hep Erberk Ajans’ın Dans ekibi , animatör ve sunucularıyla seyredilmesi keyifli prodüksiyonlar haline gelmişlerdir.


   tanıtım hostesi :

   Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli moda’dan , araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet ettiler.


   makyöz & kuaför :

   Onlar Moda şovlarının , tanıtım faaliyetlerinin , defilelerin , fotoğraf prodüksiyonlarının gizli kahramanları. Hepsi Erberk ailesinin usta sanatçıları.


   fotoğraf sanatçısı :


   Sanayiden , modaya , Mimariden ürün çekimlerine kadar her biri kendi dalında birer isim olmuş görüntü ve ışık cambazları…Erberk Ajans farkıyla.


   dublaj sanatçısı :


   Kendilerini göremiyorsunuz,ancak sesleriyle sanki ailemizden biri gibiler.

  

   :: prodüksyon hizmetleri

   Fotoğraf prodüksiyonu :


   Müşterilerimizin hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici şekilde tanıtılması uzmanlık , yaratatılıcık ve ekip çalışması gerekmektirmektedir. Çalışmalarımızda Firma için konsept belirleme, grafik tasarımının yapılması , fotoğraf çekimi için mekan belirleme , dekor ve tasarım gibi hizmetlerin tümünü gerçekleştiriyoruz. Ayrıca matbaa konusunda da sizlere tam hizmet vermekteyiz. Erberk Ajans olarak Fotoğraf Prodüksiyonlarınızı gerçekleştirirken aşağıdaki uzman ekibimizle size hizmet vermekteyiz:


   - Fotoğraf sanatçısı ve asistanı

   - Makyöz ve Kuaför

   - Sanat Yönetmeni , Moda Editörü

  

  

   Casting :


   Tv Reklamları , Tv programları , Tv dizileri v.b. için oyuncu seçimi yapacak olan Prodüksiyon firmalarına bu konuda Casting araştırması yaparak Ajansımızda bulunan 2 ayrı stüdyo da video kayıt ve montaj hizmeti vermekteyiz.Ayrıca casting çalışmasını kendi yapmak isteyen Prodüksiyon ajanslarına stüdyolarımız kiraya verilmektedir.

  

   Defile Organizasyonu :


   Erberk Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır. Bu organizasyonlar küçük-orta ölçekli çalışmalardan başlıyarak çok daha detaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır. Referanslarımız saymakla bitmez. Örnek olarak İTKİB yurt içi ve yurt dışı defileleri , VİZON SHOW’lar, v.b. sayılabilinir. Bütün bu defile ve organizasyonların koreografisi ve yönetimi Neşe Erberk tarafından gerçekleştirilmektedir.

  

   Ürün tanıtım çalışmaları :


   Müşterilerimizin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici kısaca en iyi şekilde tanıtınılması bizim uzmanlık ve yaratatılıcık alanımıza girmektedir.

  

   Basın ve halkla ilişkiler :


   Organizasyonların , şovların , defilelerin , açılışların temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısı , bizim en uzman olduğumuz konular.

  

  

   Adres: Erberk Kast Prodüksiyon

   Ltd. Şti.

   Koru sokak Korukent A blok 34340

   Levent-Istanbul

   Tel: (0212) 274 22 14

   (0212) 274 94 45

   Fax: (0212) 275 87 17

  

   Ayrıntılı bilgiler için :

  

   www.erberk.com.tr

  İSTANBUL (AVRUPA) İlindeki Diğer Ajans ve Firmalar   

 
    Ajanslar - Firmalar

    Anasayfa
    Haberler
    Kültür Sanat
    Sinema - Tv
    Kitap - Dergi
    Müzik - Konser
    Tiyatro
    Tiyatro Tarihi
    Tiyatro Oyunları
    Çocuk Oyunları
    Lirik Tiyatro
    Köşe Yazıları
    Röportajlar
    Tiyatro Toplulukları
    Sahneler - Salonlar
    Ajanslar - Firmalar
    Linkler
    Site Haritası
    İletişim
    Forum
    Üye Ol

   Kitap - Sahne Bilgisi
 Özdemir NUTKU - Sahne Bilgisi İçin

   Anket
En Beğendiğiniz Sinema Türü ?

  Korku
  Komedi
  Aksiyon
  Politik
  Dram
  Fantastik
  Bilim Kurgu
  RomantikAnasayfa
| Bize Katılın | Şifremi Unuttum | Linkler | Site Haritası | İletişim
Işık Bandı | Yat Transfer | Domates Tohumu